Specjalizujemy się
w tworzeniu serwisów www
o charakterze biznesowym.
Zapraszamy do zapoznania się
z naszą
Specjalną Ofertą!
Szczegóły oferty »

Oferta/ E-identyfikacja

Oferujemy usługi w zakresie e-identyfikacji, które obejmują pełne wsparcie Państwa internetowego wizerunku  - od budowy stron, serwisów internetowych przygotowanych w oparciu o najnowszą technologię, aż do doboru strategii ekspansji przedsiębiorstwa w internecie.

Profesjonalna szata graficzna, przemyślane rozwiązania funkcjonalne to cechy, które wyrózniają nas na tle konkurencji. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Skrupulatnie analizujemy potrzeby klienta oraz specyfikę działalności.

 

Jesteśmy  twórcami nowoczesnego systemu CMS. Lekkość kodu przekłada się na bardzo szybkie działanie. Ergonomiczny rozkład pozwala na bardzo łatwą pracę z systemem. Aplikacja posiada budowę modułowa, co pozwala w prosty sposób podłączyć kolejne funkcjonalności: import/export z i do exela, generowanie aktywnych pdf-ów, generowanie plikow pdf jako wizytówki reklamowej, aktywne kalendarze, wielostopniowe zarządzanie serwisem, newsletter, autoryzacje na wybrane zakladki itp.

Bardzo duży nacisk został położony na kwestię bezpieczeństwa. Skuteczne mechanizmy, oraz monitorowanie skryptów połączone z alertami dotyczącymi nieudanych logowań zapewniają najlepszą formę zabezpieczenia.

 

Na wykonaną usługę otrzymujecie Państwo roczną gwarancję z możliwością przedłużenia na dowolnie długi okres czasu.

W ramach naszej oferty budowy serwisów proponujemy:

  • budowe serwisów oraz sklepów internetowych
  • pozycjonowanie
  • opiekę oraz aktualizację zawartości serwisu
  • wykonanie form reklamowych: banery flash, banery statyczne, kartki okolicznościowe
  • projekt newsletterów
  • hosting
  • obróbkę materiałów graficznych, zdjęć
  • obróbkę materiałów filmowych
  • odzyskiwanie grafiki z form papierowych za pomocą skanowania w bardzo duzej rozdzielczośći oraz profesjonalnej obróbki uzyskanych materiałów

 

Budowa profesjonalnej witryny to pierwszy i niezwykle ważny krok. Po jego wykonaniu otwierają się zupełnie nowe możliwości i pojawiają się zupełnie nowe niebezpieczeństwa,  dlatego oferujemy pomoc w opiece i doborze strategii rozwoju Państwa wirtualnego wizerunku.

 

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

e-mail: info@qmdcompany.pl
tel. 22 498 24 22

mob.: 792 065 517


© QMD Company